Informasjon om stenging av Granåsen under VM på ski

Som tidligere informert vil vår turnhall i Granåsen stenges i ukene 6 - 10 grunnet VM på ski. Alle medlemmer i Granåsen har fått informasjon om alternativt tilbud i midtbyen i disse ukene. Denne informasjonen er sendt ut som melding på Spond. Vi håper alle medlemmer vil få fine uker i midtbyen og gleder oss allerede til oppstart igjen i Granåsen i uke 11.

ANDRE NYHETER

En riktig god sommer!

Vi i turnhallen vil ønske alle våre medlemmer en riktig god sommer! Ta gjerne bilder og tag oss i sosiale medier #trondhjemsturn om du slår hjul på stranda, står på hender ved bassenget, ruller i gresset eller tar en salto på fjellet.

Vi starter flere partier med Parkour

Etter stor etterspørsel og lange ventelister har vi nå opprettet flere partier med Parkour. Vi tilbyr nå parkour tirsdag og fredag i midtbyen og torsdag i Granåsen. Har du lyst å prøve så melde deg på.

Gratis Drop-in i ukene 23 - 25

Torsdag 5. juni åpner vi for påmelding til alle våre partier og haller høst 2025. I den forbindelse inviterer vi inn til GRATIS drop-in i gymsalen i midtbyen og vår hall i Granåsen.