"KOM Å HENG"

Fredag 19. september starter vi opp igjen vårens suksess "Kom å heng" – et GRATIS fritidstilbud for ungdom mellom 12–19 år.

På utvalgte fredager åpner vi turnhallene og sosiale rom i turnhallen i Midtbyen, og inviterer ungdom til å møtes, henge og ha det gøy.

Hva skjer?

  • Gratis matservering

  • Trening og lek i hallene

  • Musikk og spillrom

  • Film og kreative aktiviteter

Du bestemmer selv hva du vil gjøre – dette er et tilbud for ungdom, av ungdom.

Datoer høsten 2025

  • 19. september

    1. oktober

    1. oktober

    1. oktober (Halloween-tema)

    1. november

    1. november

    1. desember

    1. desember (Julefest)

GRATIS – RUSFRITT – INKLUDERENDE

Prosjektet er gjort mulig takket være støtte fra Gjensidigestiftelsen.

👉 Det er begrenset med plasser, så husk å melde deg på.
👉 Vi trenger flere voksne som kan bidra – ta gjerne kontakt på tt@trondhjemsturn.no.

VELKOMMEN! 🎉

ANDRE NYHETER

Drop in i høstferien

Har du lyst til å turne litt i høstferien? Ta gjerne med en venn. Kom på Drop in i Granåsen tirsdag eller onsdag.

Bli med å turne i høstferien!

Bli med å turne sammen Norges beste troppsturn gymnaster. Høstferien nærmer seg - og hva er vel bedre enn en dag fylt med hopp, sprett og turnglede? Mandag 6.oktober inviterer foreningens senior gymnaster, og norges beste troppsturnerer, barn og ungdom i alderen 6 til 12 år til en aktiv og sosial dag, fylt med mestring og bevegelsesglede. Her vil det være muligheter for å bryne seg både på matte, trampett, tumbling og trampoline.

🎉50 % rabatt på utvalgte turnpartier!

Flere av våre partier har fortsatt ledige plasser denne høsten – og nå får du hele 50 % avslag på disse! (Unntak: 40 % avslag på noen utvalgte partier – se detaljer i innlegget) 👉 Rabatten er allerede trukket fra prisen når du melder deg på! Men husk – dette gjelder kun partier med ledige plasser, så vær rask! Spre gjerne ordet til noen som har lyst å prøve turn/parkour!